• Новак
9pcs Прилагодување Бас Гитара Клуч Сет Бас Гитара Вратот Мост Завртка Решетка Род Гитара Поправка Алатка

9pcs Прилагодување Бас Гитара Клуч Сет Бас Гитара Вратот Мост Завртка Решетка Род Гитара Поправка Алатка

DEN 195.00
DEN 214.08
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


· Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 ден
· Ако објектот е дефект и кога ќе ја добијат или не сте задоволни со тоа, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Но предмети мора да се врати во фабричка состојба.
Изработена од јаглероден челик, трајни и голема истрошеност-отпор.
Тоа ви помага да прилагодување гитара делови ефикасно.
Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош.
· Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, ние може да ви испрати нова замена за слободни или да понуди целосна наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
· Имајте на ум : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Татковина
Број На Модел На:
M324
Тип:
поставување на Клуч

Избор на клиент