• Новак
S925 Sterling Silver Надмоќно Скелет Рака Прстен Дух Ноктот Ретро Тајландски Сребрен Прстен Мажите Прстен

S925 Sterling Silver Надмоќно Скелет Рака Прстен Дух Ноктот Ретро Тајландски Сребрен Прстен Мажите Прстен

DEN 588.96
Во достапна форма

Пристапност


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Прстен Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Фунта Сребрен Прстен за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Sterling Silver СПЕЦИФИКАЦИЈА : Прстен за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6.25
Бренд Име:
STARYEE
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
CertificateType:
CCGTC
Повод:
Партија
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
FY171020
Стил:
Гроздобер
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Скелетот
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна

Избор на клиент