• Новак
Chrismas Бебе Подигање Booties Бебе Девојка Зимски Чизми За Снег Памук Руно Бебе Чевли Дете Доенче Мека Единствена Првиот Пешаци

Chrismas Бебе Подигање Booties Бебе Девојка Зимски Чизми За Снег Памук Руно Бебе Чевли Дете Доенче Мека Единствена

DEN 233.76
Во достапна форма

Пристапност


Chrismas Бебе Подигање Booties Бебе Девојка Зимски Чизми За Снег Памук Руно Бебе Чевли Дете Доенче Мека Единствена Првиот Пешаци
Напомена :
1.За Русија купувачот, ве молиме запомнете да го оставите вашето име и презиме, или не можете да добиете пакет.
2.Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ само.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се под одговорност на купувачот
3.Превозот
Пакетот ќе биде транспортирана со Кина Пост Авион, кои имаат следење на код за вас.
За производ кој се batterfy внатре, ние ќе ви ја испратиме со Сингапур Пост, исто така, обезбеди следење на код за вас.
4.Откако ќе прими пакет, доколку постои БИЛО каков проблем, ве молиме договорот нас, прво да наместо да оставите лош повратни информации, ние сме секогаш тука за да се реши проблемот со вас, додека не се задоволни. ви благодариме.

Главните карактеристики

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Сезоната:
Зима
Моден Елемент:
Плитки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
E&BAINEL
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Крпеница
Outsole Материјал:
Памук

Избор на клиент