• Новак
За Хонда VF700C VF700 VF700V VF700F VF700S VF1100 VF1100S VF1000F VF1100C VF1000R GL500 GL650 Напонски Регулатор Rectifier 12V

За Хонда VF700C VF700 VF700V VF700F VF700S VF1100 VF1100S VF1000F VF1100C VF1000R GL500 GL650 Напонски Регулатор

DEN 877.00
DEN 1008.00
-13 %
Во достапна форма

Пристапност


Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"ер mail",Различни земји и различни цел количество. Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ви благодариме за вашето разбирање.Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга.Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете. Ви благодариме за вашето разбирање.Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. за превозот безбедно.
Ако објектот е вратени затоа што купувачот одбие да го потпише, или неточни адреса или неподигнати стоки, купувачот треба да се одговорни за сите врати & повторно да ја прати поштарина. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање ying. ве молиме оставете ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.Вашиот не за задоволство на предметот квалитетот на
4.Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.бидејќи некои воздух mail пристигне вашата земја ќе се побрзо за превозот. Ве молиме бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот мотор пред купување
Ние ви ја нудиме оваа точка 1 година Гаранција за Квалитет !!!!! Во овој период, ако добиете било кој квалитет на проблемот, можете да нè контактирате и да се врати кај нас, кога ќе добиваат враќање објект, ние ќе го препрати на нови една за вас, но под услов дека треба осигура тоа е нашиот производ квалитетот проблем и тоа беше се користи во вистинскиот начин, и ќе треба да се плати за враќање такси превозот.

Главните карактеристики

Објектот Тежина:
0.3kg
Спецификација:
12V
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
Лесно да се инсталира
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
За Хонда
Објектот Ширина:
0inch
M:
VF700C VF700 VF 700 V СЕНКА 1986 1987
модел 01:
VT800C VT800 VT 800 В СЕНКА 1988
Модел 02:
VF1000F VF1000R ПРЕСРЕТНУВАЧИ 1984-1986
модел 03:
GL500 GL650 SILVERWING МЕЃУДРЖАВНИ 1981-1983
модел 04:
VT500C СЕНКА VT500FT ASCOT МОТОЦИКЛ 1983 1984 1985 1986
Модел 05:
VF700C МАГНА VF700F ПРЕСРЕТНУВАЧИ VF700S SABRE 1984-1988
модел 06:
VT700C СЕНКА 1984-1987 VT1100C СЕНКА 1985-1986
модел 07:
VF1100S V65 SABRE VF1100C V65 МАГНА 1984-1986
модел 08:
VT700C VT1100C СЕНКА МОТОЦИКЛ 1984-1986
модел 09:
VF1100 V65 SABRE 1984-1985 CX500TC CX650C CX650T ТУРБО 1982 1983

Избор на клиент