• Новак
Универзална Звучници со 3,5 mm Стерео Слушалка Во Увото Слушалка Слушалки со Микрофон Евтини Мали Слушалки за паметен Телефон, MP3 Компјутер

Универзална Звучници со 3,5 mm Стерео Слушалка Во Увото Слушалка Слушалки со Микрофон Евтини Мали Слушалки

DEN 45.00
DEN 57.12
-21 %
Во достапна форма

Пристапност

Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.33 во
Боја : Црна, Бела, Зелена
1 X Слушалки со МИКРОФОН
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Карактеристики :
Волумен на вредноста на функцијата
Со микрофон за да одговорите на телефонот
Спецификации :
Име : Музика Слушалки
Интерфејс Тип : 3. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Време На Испорака :
1. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Главните карактеристики

Приклучок Тип:
Линија Тип
Водоотпорен:
No
Чувствителност:
98±3dB
Безжичен:
No
комуникација:
Жичен
Поддршка Apt-x:
No
Бренд Име:
ALLOYSEED
Линија Должина:
1.1 m
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Отпорот:
16Ω
Безжична Тип:
Никој
Стил:
Во Уво
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Vocalism Принцип:
Други
Со Микрофон:
Yes
Активен Бучава Отказ:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Конектори:
3.5 mm
Контрола На Копчето:
Yes
Поддршка СТАН:
No
Функција:
За Мобилен Телефон,Обични Слушалки
Број На Модел На:
177614
функција 1:
Мали Слушалка
Карактеристика 2:
Евтини Earpieces
функција 3:
мобилен телефон на слушалки

Избор на клиент