• Новак
2 парчиња Кореја Цвет Бонсаи 0.5 MM Топката Точка Сино Пенкало Kawaii Papeleria Симпатична Материјал Eacolar Ballpoint Пенкало Партија DIY Декорација

2 парчиња Кореја Цвет Бонсаи 0.5 MM Топката Точка Сино Пенкало Kawaii Papeleria Симпатична Материјал Eacolar

DEN 86.00
DEN 90.24
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време,ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Ние ќе го испрати на предмети во рамките 1-7days (работни дена, Не празник сезони) по уплатата се потврди со платформа. Ве молиме контактирајте со нас од мене s мудрец, e-mail, или трговија со датот.
Повратни информации
1. Било увозни давачки или такси се купувачи responsiablity . Генерално, ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со Кредитна Картичка; Moneybookers;Western Union;Qiwi Паричникот;Alipay или ЗАЧУВАМ на aliexpress.
Испорака
1.И нашите заштита дава само на плаќање начини acceped од Aliexpress платформа. Ве молиме не го отвори спорот за нас , ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било какви проблеми. Ве молиме контактирајте не преку Трговија Менаџер или Букви пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да solvethe проблеми и ве молиме да ни веруваат . Ние ќе се пресмета превозот цена за вас.
Плаќање
1. Ве молиме проверете ги следење во формирањето на следење на веб-сајтот. Позитивни Повратни информации ( 5 Ѕвезди ) е многу важен за нас, ве молиме размислете два пати пред да замине повратни информации .

Главните карактеристики

Број На Модел На:
qJJqWJ5T0QYA
is_customized:
Yes
Материјал:
Пластични
Шема:
Цвет
Повод:
Децата Ден,денот на Благодарноста,Божиќ,ноќта на Вештерките,Нова Година,Денот на Мајката
Големина:
M

Избор на клиент