• Новак
LASPERAL 10PCs Нерѓосувачки Челик Продолжен Синџир Со Две Hummer Clasps Висок Квалитет DIY Додатоци За Накит Одговара Нова Година Подароци

LASPERAL 10PCs Нерѓосувачки Челик Продолжен Синџир Со Две Hummer Clasps Висок Квалитет DIY Додатоци За Накит

DEN 131.00
DEN 176.64
-26 %
Во достапна форма

Пристапност


Ве молиме следете ги нашите продавница да добие пониски фанови " цена !
Дополнителни 1%-2% попуст
1.дали најголемиот дел CSV Пад на превозот
2.Не фактура,без цена во колет
3.Брз брод освен празник
Во случај на
Објектот Информации * Состојба : 100% Нови * Материјал : не ' Рѓосувачки Челик * Големина : Multisize * Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен * Боја : Сребрена Боја * Тежина : 0.76-1.73 g/PC * Количина : 10 PCs * Дел Бр. : M45471 * Забелешка :

Главните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
LASPERAL
Број На Модел На:
Exedtended Синџири
Производ Карактеристики:
DIY Додатоци За Накит
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Објектот Висина:
0.3cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Ширина:
0.3cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стилот 1:
Висок квалитет
Стил 2:
Линк Синџир Продолжен Синџири
Стилот 3:
diy накит наоди
Стилот 4:
DIY Додатоци За Накит
Стилот 5:
Ѓердани Завршува За Изработка На Накит
Стил 6:
DIY Accessoirs За Жени Мажи Ѓердани
Стил 7:
Компоненти За Рачно Изработени Занаетчиски
Стилот 8:
Потрошен Материјал За Накит Се Вклопи Во Новата Година, Божиќ Украси

Избор на клиент