• Новак
бесплатен превозот: 5pcs RC модел чамци дел - 28mm ПРОПЕЛЕР за Volantexrc Vector70 V792-2 РК брод пропелер

бесплатен превозот: 5pcs RC модел чамци дел - 28mm ПРОПЕЛЕР за Volantexrc Vector70 V792-2 РК брод пропелер

DEN 470.40
Во достапна форма

Пристапност

Ако купувачот сакаат повеќе да ги користат побрзо превозот метод, како и ЕМС, DHL и сл, ве молиме да комуницирам со нас за зголемување на превозот.Ако купувачот има посебни барања на царинската вредност и име на објектот, ве молиме бидете потврда однапред со продавачот!Ако не,царинската вредност и името се предмет на продавачот,а купувачот е одговорен за царина!
. Ако купувачот не ја прими стоката во долго време, се надеваме дека купувачот може да го контактирате вашиот царинските или локалните поштата, со цел да се добие стоки наскоро. користете кредитна картичка плати на Alibaba, користете го Зачувам услуга
испорака :
1 пратката е бесплатен превозот преку кина пост воздух mail или hk mail, доколку пакет тежина е повеќе од 2kg или пакет големина е поголема од 90СМ, ние ќе ги искористиме EMS и сл или Брод со две парцели или повеќе парцели од Кина пост воздух mail.0 MM 5pcs/торба повеќе информации.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1) купувачот да ја врати стоката за нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.

Главните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Чамци
РК Делови и Accs:
Пропелери
Број На Модел На:
28mm
Алатка Материјали:
Собрани класа
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
CNFLYING
Пластични Тип:
ABS
Надградба На Делови/Додатоци:
ПРОПЕЛЕР
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
ПРОПЕЛЕР
Четири тркала Атрибути:
ПРОПЕЛЕР
Тип:
Други
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на клиент