• Новак
4Pcs/Set Топла Обновливи Eyelash Culer 3D Магнетни Лажни Трепки Долги Густи Трепки Природно Продолжување Без Лепак Eyelash Culer

4Pcs/Set Топла Обновливи Eyelash Culer 3D Магнетни Лажни Трепки Долги Густи Трепки Природно Продолжување Без

DEN 90.72
Во достапна форма

Пристапност


спецификација : 100% & висок квалитет на боја : црна материјал : mink влакна големина : една големина тежина : app 30g пакет се вклучуваат : 1 пар на магнетни лажни трепки (4pcs/пар : 2 парчиња за десното око и 2 парчиња за левото око) овие магијата трепките ви даде супер должина и јачина, но сепак некако изгледаат природно. тие повторно се полесни од пердув (трепка освои т биде тренингот) тие ќе останат стави до сакате да ги отстрани (не повеќе удари со камшик завршуваа во луѓето s очила) опис на производот : оди во секунди (не неуредна лепила или лепила е потребно) ултра-лесни (можеби дури и заборавајте можете повторно да го носи тоа се додека не ќе го видите вашиот прекрасен себе во огледало, дека е) магнетна технологија обезбедува вашиот lash во место додека повторно подготвен да го отстраните безбеден за секојдневна употреба : нашиот патентиран лепак слободни дизајн нема да ја иритираат очите или да го оштети вашиот природен трепките (може да т велат дека за други lash екстензии!)

Главните карактеристики

Бренд Име:
HEONYIRRY
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Лажни Eyelash Занает:
Полу-Рачно Изработени
Лажни Eyelashe Тип:
Целосната Во Дресот На Трепките
Лажни Трепки Стил:
Дебели
Број На Модел На:
a289
Големина:
4pcs/set
Количина:
4pcs/set
Лажни Eyelash Материјал:
Пластични Памук Произлегува
Лажни Трепки Terrier:
Пластични Црна Terrier
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Клучни зборови:
Клучни зборови
Објектот:
трепките,шминка,трепки,maquiagem
Пад на превозот:
Поддршка
Feture:
трепките за градење,eyelash продолжување

Избор на клиент