• Новак
Кујна Занает Зеленчук Компир Chipper Француски Помфрит Чип Машина Slicer Хеликоптер

Кујна Занает Зеленчук Компир Chipper Француски Помфрит Чип Машина Slicer Хеликоптер

DEN 831.84
Во достапна форма

Пристапност


Парче компири во совршена големина и облик, со минимален напор 10мм и 13mm меѓусебно pushers и ножеви Удобен зафат се справи и големи носителот исто Така одлична за зеленчук како морков, краставица, crudit итн. Отстранлив делови за лесно чистење, едноставна operation Slice компири во совршена големина и облик, со минимален напор
10мм и 13mm меѓусебно pushers и ножеви
Удобен зафат се справи и големи носителот
Исто така одлична за зеленчук како морков, краставица, crudit итн.
Отстранлив делови за лесно чистење, едноставна операција
Со цврст стисок вшмукување база за стабилност и безбедно користење
Материјал : нерѓосувачки челик
Прибл. Тежина : 0.64 kg
Прибл. Големина : 26cm x 9.5 cm x 12.5 cm
Боја : исто како што сликите покажуваат
Пакет се вклучени : 1 х 13mm Тласкач & Chipping Сечилото
1 x 10мм Тласкач & Chipping Сечилото
1 x Компир Chipper
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Главните карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SAFEBET
Број На Модел На:
DG5798
Функција:
Еко-Пријателски
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Други
Материјал:
Други

Избор на клиент