• Новак
1.5 mm-10мм ABS Чиста Бела И боја на слонова коска Имитација Половина Круг Бисер Монистра FlatbackFor ги Красат DIY Накит Одлуки Помине Уметност

1.5 mm-10мм ABS Чиста Бела И боја на слонова коска Имитација Половина Круг Бисер Монистра FlatbackFor ги Красат

DEN 45.00
DEN 54.24
-17 %
Во достапна форма

Пристапност

-4.03 /дворот торба
Нова продавница отворање, повеќе награди, повеќе од изненадување!
Почитувани, добредојдовте на нашата продавница. Ние сме најмногу professinal облека, додатоци selller на Aliexpress.com ние нудиме на правото работи за правото Купувачи!
2016 година Нови 14mm 100pcs АБС боја на слонова коска и Чиста Бела Имитација Круг Бисер Монистра, Погодни За Декорација на DIY Накит Одлуки, Помине Уметност
Боја : Црвена, Длабоко Сина, Светло Сина, Rosa, Длабоко Зелена, Жолта, Портокалова, Розова,Виолетова,Праска,Црна,Чиста бела,Боја на слонова коска Изберете : го Видите Изберете Форма : Половина Круг Големина : 14mm Пакување : 100pcs/Пакет
Се користи за : Совршен за облека, додатоци,венчаница,обетки или ѓердани, накит,или булчински накит,свадба се облекуваат декорација,облека употреба,Чанти,Чевли..итн

Главните карактеристики

боја:
Боја На Слонова Коска, Бела
Големина:
1.5mm 10000pcs, 2mm 1000pcs, 3mm 1000pcs, 4mm 1000pcs, 5mm 500pcs, 7mm 200pcs, 6mm 300pcs, 8mm 100pcs, 10mm 100pcs
Тип На Производ:
Rhinestones
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Обликот:
Круг
Техника:
Самолепливи
Бренд Име:
OEMOO
Број На Модел На:
бисер
Парична Казна&Fashion:
Моден
Боја 1:
Светло Розова, Rosa, Светлина Siam, Светло Зелена, Светло Виолетова, Портокалова
Бојата 2:
Светло Сина,Светло Жолта,Светло Кафе,Златна,Сребрена,црна
Материјал:
ABS Пластика
Тип:
Иста Боја Различна Големина
Обликот:
Flatback Половина Круг
Примена:
DIY Убавина Додатоци,да се Помине Уметност
монистра големина:
14mm
Количина:
100PCs/ Пакет
is_customized:
Yes

Избор на клиент