• Новак
Козметички Складирање Кутија Бања Makeups Jewelly Srorage Фиока Домаќинство Канцеларија Канцелариски Компјутер Далечински Чување На Кутии

Козметички Складирање Кутија Бања Makeups Jewelly Srorage Фиока Домаќинство Канцеларија Канцелариски Компјутер

DEN 454.00
DEN 708.96
-36 %
Во достапна форма

Пристапност


Еко-Пријателски Лесно Даг козметички складирање кутија мала десктоп канцеларија компјутер далечински складирање кутија завршувањето остатоци класификација
Големина : 21x10.5x10.3 cm (8.26x4.13x4 ")
Тежина : 218 g
Материјал : Пластика
Боја : Сина,Розова,Виолетова..
Пакетот вклучува : 1pieces
Предност :
1.100% Сосема Нов, Одличен Квалитет ,Еко-пријателски,Здрав.
2. Дизајн стилски изглед, Исклучителна изведба.
3.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН Материјал, безбедно и трајни производи за употреба.
4. Тоа, исто така, Може да се сместат различни ставки како на пример Книга,Играчки,Чорапи,долна облека.


Главните карактеристики

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Капацитет:
> 65 Алпска шеќер
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Strongwell
Број На Модел На:
SW91110301
Решетки Количина:
6
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Техника:
Сјајни
Употреба:
Дребулии
Оптоварување:
6000g
Производот:
Дребулии
Големина:
21x10.5x10.3 cm (8.26x4.13x4 '')
боја:
Сина,Розова,Виолетова
Материјал:
PE
Функција:
Три отстранлив пластична мрежа за складирање кутија
Име:
пластични десктоп складирање кутија

Избор на клиент