• Новак
1 Кутија Црна Сјајна Нокти Rhinestones Микс Големина на 3D Помине Уметност Украси во Воланот Остри Дното Нокти DIY Помине Уметност Додатоци

1 Кутија Црна Сјајна Нокти Rhinestones Микс Големина на 3D Помине Уметност Украси во Воланот Остри Дното Нокти

DEN 77.00
DEN 90.72
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


1 Кутија Црна Сјајна Нокти Rhinestones Микс Големина на 3 D Помине Уметност Украси во Воланот Остри Дното Нокти DIY Помине Уметност Додатоци
Функција : 100% Нов Бренд и Висок Qualit Погоден за користење на врвот на ноктите полирање, УВ градител гел, акрилик, итн Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти Одговараат За Домашна Употреба или Професија Убави, Слатки, со Висок квалитет, Преносни и Endurable
Големина на тркало : КОЛ 6 CM Прибл.
Пакет :
1 Тркала помине уметност декорации
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
1. Љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата. 2. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена. 3. Нашата цена не вклучува увозни давачки,локални даноци,ДДВ. 4. Поштенски serives е надвор од нашата контрола,понекогаш ќе биде одложен Ние обезбедуваме бесплатен 30 дневна гаранција за оваа точка. Ве молиме имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Mezerdoo
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
помине уметност совети
Големина:
Rhinestone & Decoration
Количина:
1 тркала
Тежина:
30g
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Име на производ:
ноктите Кристал
Употреба:
Чанти,Облека,Ноктите Уметност,Чевли
дизајн:
Jewerly Сјајна, Дијамант Форма, Multisize
облека додаток:
3d помине уметност rhinestones
Функција:
3D Кристал Бисер Блеска Rhinestones DIY Помине Уметност Совети
ноктите Кристал:
AB Боја Кристал Сет
обоени кристал:
Шарени Помине Уметност Кристал Декорација
За:
Про нокти педикир употреба или домашна употреба

Избор на клиент