• Новак
Бесплатен Превозот 30pcs/многу 50N06 Поле-Ефект Транзистори ДА-220

Бесплатен Превозот 30pcs/многу 50N06 Поле-Ефект Транзистори ДА-220

DEN 501.00
DEN 527.52
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или prdoucts кои не се користат, под нормални работни услови. така Било која од вашите позитивни повратни информации ќе бидат високо ценети.
-Да се Вреднува clients
Тука ние recommed некои избрани колекции можеби сте заинтересирани.
+++++++++++++Препорачуваме предмети+++++++++ве Молиме да се кликне погоре за да најдете линкови+++++++++Благодарам+++++++++++++++++++
-
30pcs/многу 50 N06 Поле-Ефект Транзистори ДА-220
Ова е нашата продавница :
Постојат илјадници модули, па не можеме да видите листа на сите во нашата продавница.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2~5 дена по вашата исплата
3. Вие порака во Трговијата со датотеки, или во Пошта ќе се одговори во рок од 24 часа.Ние обезбедуваме EMS,DHL,UPS-от или Воздухопловната за превозот метод. Испорака : 1. Ако не сте 100% задоволни, ве МОЛИМЕ да не остави неутрални или негативни повратни информации пред да ни се обратите за помош.Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел Гаранција : 100% Пари Гаранција за враќање.Враќање точка мора да биде во оригинал исто како и ние испрати.Купувачот да се плати за враќање превозот надомест.

Главните карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
Поле-Ефект Транзисторски
Бренд Име:
ZZYADE
Број На Модел На:
50n06
Пакет Тип:
Throught Дупка
Состојба:
Нови
Точка име :
mosfet транзисторски
во парк:
Yes

Избор на клиент