• Новак
FGGS-10 Групи Чанта Пресврт се Претвори Заклучување 32x17mm 26x16mm 32x20mm 32x19mm

FGGS-10 Групи Чанта Пресврт се Претвори Заклучување 32x17mm 26x16mm 32x20mm 32x19mm

DEN 148.32
Во достапна форма

Пристапност

Тоа е мода, креативни, полни со посебни одлуки начини, е многу корисна торба додаток,ќе одговара на Багаж додатоци
големина : 32mmx17mm 26mmx16mm 32mmx20mm 32mmx19mm
Заштита на животната средина,прекрасен изглед,мала тежина,лесен за инсталација
Може да се користи со голем број на DIY додатоци одлуки.
Материјал : Метал
Боја : Сребрена На Ѕвонење
Пакет Содржина : 10 групи на ротари тока
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Тоа е мода, креативни, полни со посебни одлуки начини, е многу корисна торба додаток,ќе одговара на Багаж додатоци
големина : 32mmx17mm 26mmx16mm 32mmx20mm 32mmx19mm
Заштита на животната средина,прекрасен изглед,мала тежина,лесен за инсталација
Може да се користи со голем број на DIY додатоци одлуки.
Материјал : Метал

Главните карактеристики

Бренд Име:
WOVELOT
Материјал:
Метал

Избор на клиент