• Новак
Бесплатен превозот Домаќинство Кујнски мијалник трајни рачно од не ' рѓосувачки челик двојно ритам 75x41/78x43 CM

Бесплатен превозот Домаќинство Кујнски мијалник трајни рачно од не ' рѓосувачки челик двојно ритам 75x41/78x43

DEN 17952.00
DEN 35904.00
-50 %
Во достапна форма

Пристапност

^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод .
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. Многу добра продукција се за вас.Канализација цевка . Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена. Примените производ во боја преовладуваат . можеби физички производи е мала разлика .Агол на вентил*2

[xlmodel]-[custom]-[43394] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор .Сапун Фармацевт
8. ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување.Водовод*2 4. Она што со тежина според конкретната примена.

Главните карактеристики

Потоне Стил:
Двојно Сад
Функција:
Со Тапа
Сад Форма:
Правоаголни
Бренд Име:
tangwu
Инсталација Тип:
Над Counter
Површински Третман:
Бранеа
Број На Модел На:
tangwu
Број на Дупки:
Две
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
75x41/78x43 CM
JR:
599/699/759
Кодот на производот :
TANGWUS

Избор на клиент