• Новак
Q&N лента 16mm 22mm 25мм 38mm 50mm, 75мм Париз печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен превозот

Q&N лента 16mm 22mm 25мм 38mm 50mm, 75мм Париз печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска

DEN 528.00
DEN 660.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Ширина : 16mm-75mm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.Начин на Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.Забелешка :
Ние сме лента за печатење фабрика,ние encourge ОЕМ големо.
В)Доколку износот е над $100,лентата ќе биде испорачуван DHL,Fedex,UPS-от и ЕМС,испорака ден ќе биде 7-10working дена.Објектот спецификите
Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).Добредојдовте да контактирате со нас.Пратката(Бесплатен превозот )
A) во сад од страна на USPS : 8-15 дена.Ако количината е над 1000yds/стил,јас ќе им даде wholesales цена.com/store/929218
Се препорачува :
Поттикнување wholesales и OEM!!
1.Имаме desinger да се направи дизајн по ваша потреба. Може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на приемот.Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки.
Б) Други земји : Ќе ја испрати од Кина пост воздух mail со следење на број и последните 15-30 дена.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента.

Главните карактеристики

Големина:
16mm, 22mm, 25mm, 38mm, 50mm, 75mm
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
Q&N
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
16mm-75mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Избор на клиент