• Новак
20Pcs/многу Полирање Buffers Абразивни 1 Магарешки Brite Тркала Одговара За Dremel Мешани Поставите MAR13

20Pcs/многу Полирање Buffers Абразивни 1 Магарешки Brite Тркала Одговара За Dremel Мешани Поставите MAR13

DEN 135.00
DEN 175.68
-23 %
Во достапна форма

Пристапност


Материјал : Челик & Nyl 20x Полирање Buffers Абразивни 1" Магарешки Brite Тркала се Вклопува Dremel Мешани Сет
Црна : 300 Grit Црвена : 240 Grit Зелена : 150 Grit Браун : 80 Grit. Секој ронки 5pieces.
Се користат за полирање на сите видови на метални и накит 20 нови-монтирани полирање тркала месо тело се 1/8 инчи Чистење тркала се 1" во дијаметар За употреба со Dremel и други Ротари Алатки
Количина : 20pcs Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 20 Pcs Полирање Buffers Абразивни Алатка

Главните карактеристики

Број На Модел На:
Полирачите Buffers Абразивни Алатка
Бренд Име:
Shanwen
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија

Избор на клиент