• Новак
100g Стружење крем Лицето стружење Лосион Gua Ша Лицето Третман Масажа Масло

100g Стружење крем Лицето стружење Лосион Gua Ша Лицето Третман Масажа Масло

DEN 374.00
DEN 374.40
-0 %
Во достапна форма

Пристапност


100g Стружење крем Лицето стружење Лосион Gua Ша Лицето Третман
Масло За Масажа
гаранција за квалитет рок : 3 години

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Medium
Примена:
Телото
Бренд Име:
ZHONGYAN TAIHE
Број На Модел На:
100g
Материјал:
Масло

Избор на клиент