• Новак
12V 3 Жици FX Универзален Мотор Опашка Светлина Motos Led Јачина на Светилка Мотор Светлина Додатоци

12V 3 Жици FX Универзален Мотор Опашка Светлина Motos Led Јачина на Светилка Мотор Светлина Додатоци

DEN 479.52
Во достапна форма

Пристапност

Објектите што сте ги примиле неискористени,неоштетени и во оригиналниот пакет.ние ќе ви даде Најдобри попуст Или Убав подарок во вашето следно купување
2.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. АКО не сте задоволни со нашата предмети и услуга . Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО
7.
Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : АД Слика Покажува
На сијалица тип : 12 V LED
Состојба : 100% Гарантира Сосема Нов
Пакетот Вклучува :
1 X Опашка Светлина
1.Ве молиме љубезно ни даде 5 Ѕвезди позитивни . (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.ни ги испратите на екранот .Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.ние ќе ви помогнат да се реши овој ПОБРЗО и да ви ги задоволи ~
АКО не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од FX ,што може да се врати или размена вашиот itemswithin 30 дена од доставената датум.

Главните карактеристики

Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Wattage:
12V
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Материјал Тип:
Пластични
Извор На Светлина:
халоген
боја:
црна, бела портокал
Fitment:
Универзална
Fitment 2:
За Хонда, Јамаха Suzuki Kawasaki Ект...

Избор на клиент