• Новак
5g Транспарентен Празни Симпатична ГЛАСАЧКО место заокружува Тегла, Шминка Под-флаширање Помине во Прав Случај Кутија ,Козметички Сад во тенџере бесплатен превозо?

5g Транспарентен Празни Симпатична ГЛАСАЧКО место заокружува Тегла, Шминка Под-флаширање Помине во Прав Случај

DEN 734.00
DEN 815.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве Молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми
2.8 cm
Еден шише со дијаметар од 3cm, висина 1.
Добредојдовте на нашата продавница! 5g Транспарентен Празни Симпатична ГЛАСАЧКО место заокружува Тегла, Шминка Под-флаширање Помине во Прав Случај Кутија ,Козметички Сад во тенџере бесплатен превозот.
Кутијата содржи кутија плус 12 мали шишиња
Големина на овој производ : должина на сандак е 12. Ние ќе ве контактираме во случај да има проблем со вашата цел
повратни информации
1.Благодарам многу!
Искрено ви посакувам добар шопинг во мојата продавница!.6 см
Опис на производот : добар квалитет, тесни КАПАЦИ, одличен сјај. ние ќе ви одговори што побрзо .повеќе детали,ве молиме кликнете на неа
јас f имате било какви барања, ве молиме да бидат слободни да контакт со мене однапред или оставете порака.3 см, ширина е 9. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса за да бидете сигурни дека тоа може да стигне до вас од страна на локалните поштата.
Добредојдовте на нашата продавница!
Ние имаме многу видови на производи.

Главните карактеристики

Спецификации:
24pcs, 60pcs
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
5g
Материјал:
PS
боја:
транспарентност

Избор на клиент