• Новак
ARCHON D34V (W40V) за светло во видео подводни УВ/ црвена нуркање фотографија светлината LED Нуркање светло +батеријата + полнач+Z05 менгеме

ARCHON D34V (W40V) за светло во видео подводни УВ/ црвена нуркање фотографија светлината LED Нуркање светло

DEN 16524.48
Во достапна форма

Пристапност


* 100% сосема нов, Archon оригинален производ
* Цената наведени вклучуваат информации за батеријата и полначот~~
Важи само за ноември & декември 2017, купи D34 V, се Z05 слободни
Спецификација :
Бренд : ARCHON Модел : D34 V / W40 V подводни фотографирањето Сијалица : Бела КРИ XM - LU2 LED *4 (max 2600 Lumens) ; Црвено КРИ XP - E N3 LED* 2 (max 200 Lumens) , Виолетова 6565 LED* 2, УВ LED* 2 температура на Бојата : Белата LED : 5700 - 7000k; Излез нивоа : Црвено-Која te -Бели ниски>Red Школка во Боја : Црна Материјал : Трајни воздух занает - одделение алуминиум Површински третман : Премиум Тип III хард - anodizi нг. Рефлектор : нема топло место desi gn, не уп лектор Траење : Висока : 6 0 min( Која t e ), Ниска : 300 мин (Црвена, Purpl e, УВ) Батерија : 32650 Li - ion батерија *1 ( вклучено ) Со лилјак tery над - dischargi нг заштита на јон, polari парти обратен заштита Водоотпорен : 100meters подводни Димензии : 124.8 mm(L)*50mm(ида. на главата) отпорност : 1.5 М Подводни тежина : 220g(со Батерија) Работењето Настава : Успешното вклучување-ИСКЛУЧУВАЊЕ во рок од 2 секунди за да го циклус throgh бело црвено виолетова УВ Нето Тежина : 345g Пакет Тежина : 483g Пакување Листа : 1 x Archon D34 V . 1 x Handstrap. 1 x 32650 3.7 v 5000m Ah Батерија. 1 x 32650 батерија Полнач 2 x O прстен

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Рефлектори
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Зум:
No
Тип На Светилка:
нуркање за светло во видео
сертификација:
CE
Функција:
УВ,Шок Отпорни
Поддршка Dimmer:
2-4 датотеки
Бренд Име:
ARCHON
Тело Материјал:
Алуминиум
Лумен:
Други
Број На Модел На:
D34V
Осветлување Растојание:
< 50 m
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
полнач:
Батерија
Wattage:
26W
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
боја:
Црна
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
КРИ XM - LU2 LED

Избор на клиент