• Новак
Нови 8 инчен Таблет компјутер За LG G Подлога F 8.0 V495 V496 UK495 Екран на Допир панел Digitizer Надворешното Стакло бесплатен превозот

Нови 8 инчен Таблет компјутер За LG G Подлога F 8.0 V495 V496 UK495 Екран на Допир панел Digitizer Надворешното

DEN 576.00
Во достапна форма

Пристапност


Нови 8" инчен таблет компјутер За LG G Подлога F 8.0 V495 V496 UK495 Екран на Допир панел Digitizer Надворешното Стакло бесплатен превозот

Главните карактеристики

боја:
Црна
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За LG G Подлога F 8.0 V495 V496 UK495
Компатибилен Бренд:
ЗА lg

Избор на клиент