• Новак
Мажи Жени Достигнаа Шапка Спортски Капи Прилагодливи Хип Хоп Криви Strapback Snapback Бејзбол Голф Возач На Камион Капа Отворено Спортови

Мажи Жени Достигнаа Шапка Спортски Капи Прилагодливи Хип Хоп Криви Strapback Snapback Бејзбол Голф Возач На

DEN 133.00
DEN 177.12
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Вашата цел адреси МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Ви благодарам многу!!! ^-^
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Боја : Црна,Бела
Материјал : 100% Памук
Големина : Една Големина,Прилагодлив
Шапка обемот : Прибл. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Нашата цел е задоволството на клиентите!
За Плаќање
1) да ја прифатиме Али Запад Унија, TT, PP и уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел број.
Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Главните карактеристики

Шапка Големина:
една големина
Пол:
Жените
Функција:
Sunshade
Бренд Име:
Balight
Број На Модел На:
Капи
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал:
Памук

Избор на клиент