• Новак
Моден 1Pair U-облик на Спирала Бран Класици Бохемски Убави Жени, Девојки Вода Студ Обетки

Моден 1Pair U-облик на Спирала Бран Класици Бохемски Убави Жени, Девојки Вода Студ Обетки

DEN 49.00
DEN 57.60
-15 %
Во достапна форма

Пристапност

2 cm
Тежина : About10g
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери . Други земји : 15 -55 дена . Тоа може да биде подолг. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети , ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил ,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас, однапред ви благодариме, нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота ) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница. Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката.)
ве молиме, користете го овој линк за да пратите вашиот парцела "
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари , ние ќе го цениме тоа многу
Се враќа
Ако предмети оштетени или во транзит , ве молиме d на грижете се, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас, ние ќе им даде надомест на штета.

Главните карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LNRRABC
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Материјал:
Метал

Избор на клиент