• Новак
WEVENI Изјава Цвет Птица На Дрвото Ѓердан Ѓердан Мушка Tassel Приврзоци Синџир Јака Мода Глеѓ Накит За Жените

WEVENI Изјава Цвет Птица На Дрвото Ѓердан Ѓердан Мушка Tassel Приврзоци Синџир Јака Мода Глеѓ Накит За Жените

DEN 314.00
DEN 523.68
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Цвет
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
WAN537
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
WEVENI
Pendant Големина:
како Слика
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
боја:
Multicolor,сина,црвена,жолта,црна,зелена
Нето тежина:
50.3 g
Повод:
Подарок,Датира,Партија,Декорација,и др.
Синџир должина:
40cm+7cm
Пад на превозот:
понудата се откажат превозот услуга
Трговија на големо:
најголемиот дел цена,Контактирајте со нас
Фабрика/Оригиналниот:
Yes
is_customized:
Yes
Еколошки Стандарди:
никел слободни

Избор на клиент