• Новак
10PCS/МНОГУ FGH60N60SFD FGH60N60 60N60 60A 600V ДА-247

10PCS/МНОГУ FGH60N60SFD FGH60N60 60N60 60A 600V ДА-247

DEN 583.00
DEN 613.44
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

можете да проверите AWB во веб-сајт кој ние го испратам до тебе.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме да го потврдите приемот на производи ако предмети кои сте ги добиле , и ако стоката била оштетена ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние само се гарантира Испорака во време, но не можевме да го контролираат експрес испорака на време.Ако не се задоволни предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, ние може да ви даде најдоброто решение,Ние ќе услуга за вас satisfactio. испрати фотографија до нас, дека ние може да се провери и да ви даде најдоброто решение .Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција. Нашата поврзани со продажбата на лице кое ќе биде одговорно да испратите AWB за испорачаната стока во следниот работен ден. Повратни информации 1. ве молиме запомнете ни даде пет ѕвезди, како што е нашата награда! 2. За AWB вие исто така може да се јавите на локалниот огранок на конкретна компанија во вашата компанија.

Главните карактеристики

Бренд Име:
BUW
Додаток Тип:
конектор за додатоци
Број На Модел На:
Компатибилен со Лаптоп Модели

Избор на клиент