• Новак
Цртан филм Автомобил Backseat Складирање Торба За Деца Мулти-функција Виси Авто корпата за Ѓубре за Отпадоци Кеси Млеко Лименки Шише за Вода Организаторите

Цртан филм Автомобил Backseat Складирање Торба За Деца Мулти-функција Виси Авто корпата за Ѓубре за Отпадоци

DEN 516.00
DEN 542.40
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Проектот - автомобил носејќи кутии
Материјали - двојно искриват/weft платно
Боја - А, Б
Големина - 20*18*10 cm

Главните карактеристики

Бренд Име:
KAYSHION
Материјал Тип:
Двојно weft платно
Тип:
Седиштето Назад Торба
производител:
одговара на сите, БМВ, Ауди, Форд, Хонда,Mazda
автомобил организатор:
Yes
Организаторот:
Yes
автомобил организатор задното седиште:
Yes
автомобил организатор деца:
Yes
автомобил организатор складирање:
Yes
автомобил организаторите:
Yes
автомобил организатор кутија:
Yes
автомобил складирање:
Yes
Автомобил Стил:
Yes

Избор на клиент