• Новак
За Cubot X16 калено стакло Оригиналната Корица Екран Заштитник Филм Додаток За Cubot X17 Мобилен Телефон Чувари Додатоци

За Cubot X16 калено стакло Оригиналната Корица Екран Заштитник Филм Додаток За Cubot X17 Мобилен Телефон Чувари

DEN 69.00
DEN 91.68
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Анти-да се Загрози Филм : Ако скршен, со Калено Стакло паузи во мали парчиња кои не се остри, што го прави побезбеден од други производи од стакло. Edge : Мазна 2.

Главните карактеристики

боја:
Транспарентна
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Cubot
Бренд Име:
Armoureagle
Пакет:
No
Вистински калено стакло:
Yes
со чистење алатки:
Имаат

Избор на клиент