• Новак
1pc Дрвен Стап Играчки 10 Jingle Bells Виножито Рака Тресат Бел Rattles Бебе Деца Едукативни Играчки За Деца Подарок

1pc Дрвен Стап Играчки 10 Jingle Bells Виножито Рака Тресат Бел Rattles Бебе Деца Едукативни Играчки За Деца

DEN 85.00
DEN 89.28
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Треба да се плати во рок од 1-2 дена! Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ви благодарам многу за вашата поддршка и охрабрување.
1pc Дрвен Стап Играчки 10 Jingle Bells Виножито Рака Тресат Бел Rattles Бебе Деца Едукативни Играчки За Деца Подарок
Опис на производот :
Виножито боја jingle рака бел за бебиња и мали деца во врска со 0-2 години Материјал : Дрво + Сигурна Боја Дизајниран со 10 метал jingles топчиња на врвот, излегува со распеана plink. Ако сте задоволни, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда евалуација и висок НСД услуга во време. Контакт со нас : Ако ви треба помош или имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Печатени шарени моделот на површината, лесно да се привлечат децата' внимание и да ги споделите со нив знаат бои Мини и исклучителна, лесно за деца за држење во рака. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, додека вашето задоволство. Ние ќе пакување и транспорт на пакет што е можно поскоро! Нашата гаранција : Ако не сте задоволни со квалитетот на нашите производи за 100% , може да одлучите да го промените стоката во рок од 30 дена по датумот на испорака на стоки, транспорт на товар на купувачот, не ја оштетува стоката и оригинално пакување.

Главните карактеристики

Пол:
Унисекс
Обликот:
Геометриски Облик
Пакет:
Ги одделува
Бренд Име:
ANUOTONG
Број На Модел На:
jk-463
Предупредување:
не се јадат
Големина:
18*5*5cm
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
13-24 Месеци,0-12 Месеци,< 3 години
Карактеристики:
Музички
Димензии:
18*5*5CM

Избор на клиент