• Новак
Медитеранскиот Стил Тифани Железо Обоено Стакло Извиткани Pendant Светла 3 Глави Виси Светилки за Дома Декор, Бар, Ресторан

Медитеранскиот Стил Тифани Железо Обоено Стакло Извиткани Pendant Светла 3 Глави Виси Светилки за Дома Декор,

DEN 5760.00
DEN 7200.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Pendant Светла
Стил:
Европа
Заврши:
Железо
Абажур Боја:
Портокалова,Зелена,Бела,Розова,Сина,Жолта,Виолетова,Црвена
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба
Примена:
Трпезарија
Материјал:
Стакло Камен
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Техника:
Жица Цртање Виси
Осветлување Област:
5-10square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
YLT-098
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1

Избор на клиент