• Новак
дијамант сликарство 5pcs,полн плоштад дијамант бод,мулти слики,дијамант везови цвеќиња и пеперутка 5pcs

дијамант сликарство 5pcs,полн плоштад дијамант бод,мулти слики,дијамант везови цвеќиња и пеперутка 5pcs

DEN 948.00
DEN 1824.00
-48 %
Во достапна форма

Пристапност

дијамант сликарство 5pcs,полн плоштад дијамант бод,мулти слики,дијамант везови цвеќиња и пеперутка 5pcs
Драги пријатели, ви благодариме за купување дијамант вез во нашата продавница,ние ќе ги пакет и во меур торба и ја стави во убава подароци ,а потоа ги достави до брзо!!! Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години,не си многу убава кристал слики во нашата продавница и цените се евтини,ве молиме кликнете во нашата продавница да се избере дијамант мозаик ви се допаѓа најдобро. Секој цртеж вклучуваат : 15-30% повеќе rhinestones, печатени HD oilcloth, алатки (вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал). Ние, исто така може да го направи било која слика ви се допаѓа,ве молиме контактирајте со нас и да ги испратите на сликата за нас.
Ако сакате да се веледрогерија или продавач и да го продаде daimond сликарство во вашата земја,ве молиме контактирајте со нас.

Главните карактеристики

Големина:
1530x2 1535x2 1540x1, 2040x2 2045x2 2055x1, 3060x2 3070x2 30x80
Стил:
кинески стил
Материјал:
Смола
Бренд Име:
YIKEE
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
Меур торба
Име на производ:
дијамант везови цвеќиња и пеперутка 5pcs
Ткаенина Тип:
HD Oilcloth
колекции во собата:
алатки,смола дијаманти ,печатени платно
Применливи Простор:
Спалната Соба & Дневна Соба
Алатки:
вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал
Дијамант Количина:
15-30% повеќе количина
Дијамант големина:
2.5*2,5 mm
Лепак Adhension:
Силна стап
Големина на слика:
Според опции
Слика Опис:
дијамант сликарство 5pcs

Избор на клиент