• Новак
Бесплатен превозот 10pcs CDRCH12D78BHF-220MC 1:1 печ bifilar заедно inductor 22UH 7.2 НА

Бесплатен превозот 10pcs CDRCH12D78BHF-220MC 1:1 печ bifilar заедно inductor 22UH 7.2 НА

DEN 696.96
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
Inductors
is_customized:
Yes
Бренд Име:
STACKPOLE
Серпентина Класификација:
Еден слој серпентина

Избор на клиент