• Новак
48V1500W 1600W 30A Brushless BLDC Моторни Контролер 12Mosfet Со Сала За Електричен Скутер Велосипед Дел Soft Start-4S SWN12WF001

48V1500W 1600W 30A Brushless BLDC Моторни Контролер 12Mosfet Со Сала За Електричен Скутер Велосипед Дел Soft

DEN 1640.00
DEN 2049.60
-20 %
Во достапна форма

Пристапност

Бидејќи на различни следи и светлината,не може да постои нормален мали боја разлика,ве молиме donnot остави лош повратни информации или да се вратат на стока за нас без да ни се јавите. Ве молиме не го знакот на превозот сметка ако производи е Сериозна оштетените и неисправни , тоа е превозот на компанијата одговорност , ве молиме да ги слика за нас и ние ќе се направи реконструкција на вас .Linited Брзина : црна, сива Портокал (2. П : Неисправни Производи/Малку Изгребани : A : Метални Делови и Мотори тежината е потежок ние ќе пакување и да се потрудиме.Со 5 STRAS ПОВРАТНИ информации, контактирајте го нашиот услугата на купувачи, ќе го добиете нашата продавница сини картони. П : Време на Испорака : О : Ако производи уште во Транзит ,и вашиот испорача времето ќе истече ,ве молиме контактирајте со нас ,и ние ќе се прошири време на испорака за вас . Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .Пригушување Напон :
6.ИСКЛУЧУВАЊЕ Напон :
3.Мотор : Жолта зелена сина (големо)
3.Кочница : црна GND +пурпурна SL (2.Гас : црвено црн зелена (2.
П : Царински Давачки : А : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена .Моќ за Заклучување : црвена v+ портокал vcc (2.

Главните карактеристики

Тип:
Контролор
Бренд Име:
kun зраци
Модел:
KUNRAY
Напон:
48V
Исклучување Напон:
41V
Кочница:
Високо Ниво Кочница
Пригушување Напон:
1.1-3.7 V
моќност:
1500W/1600W
тековната:
30A
Големина:
L 160mm H 45mm W 83mm about
Се применува за:
Електричен Скутер Ebike E-автомобил E-tricycle BLDC Мотор

Избор на клиент