• Новак
2 парчиња магнет носителот + 1pc машина + 1 пар на ракавици + 1pc нож + 10pcs ножеви +1pc велур squeegee + 1pc волна scraper + 1pc чувствува K39

2 парчиња магнет носителот + 1pc машина + 1 пар на ракавици + 1pc нож + 10pcs ножеви +1pc велур squeegee +

DEN 760.00
DEN 1056.00
-28 %
Во достапна форма

Пристапност


Модел : K39
Пакување, вклучувајќи :
2 парчиња магнет носители
1pc винил машина филм
1pc волна squeegee
1 пар анти-статички ракавици
1pc велур работ squeegee
1pc уметност нож
10pcs ножеви
1pc чувствува squeegee
Големина на :
магнет носители : 4.2*6.5 см
винил филм машина : 10*5.8 cm
волна squeegee : 10*7cm
анти-статички ракавици : долго 22cm
велур работ squeegee : 10*7cm
уметноста нож : 13*1cm
бришачи : 9*70mm
чувствував squeegee : 10*7cm
Н. Ж : 265g
Материјал : пластични, велур, волна, челик, магнет
Карактеристики : стручни, преносни, универзална, трајни, на големо, евтини, фабрика штекер, итн
Животниот век : 4-5 години
Примена : Авто Прозорец Нијансирање Автомобил Тело Налепница Винил Филм за Завиткување Squeegee Магнет Носителите на Snap-оф Арт Нож Машина Ракавици Мека Волна Scraper

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прозорец За Чистење
Објектот Тежина:
265g
Материјал Тип:
магнет, пластика, најлон, метал, волна, велур
Објектот Волумен:
9 во 1
Специјални Функции:
Професионални Авто Автомобил Прозорец Багра Алатки За Полнење Decals Заврши Апликацијата
Бренд Име:
CNGZSY
Модел:
K39
Н W:
265g
Материјал:
магнет, пластика, најлон, метал, волна, велур
живот:
4-5 години
Име на производ:
3D Винил Автомобил Заврши Рака Алатки за Полнење
Карактеристики:
универзална,професионални,фабрика штекер,евтини,подвижен,издржлив,трговија на големо
пакување вклучувајќи:
8 видови во 1
Примена:
Автомобил Авто Винил Чистење Комплет Алатки Уметност Нож ракавици машина носителот
Автомобил Налепница Алатка Тело Заврши Багра Винил:
автомобил завиткување squeegee винил филм налепници носителот алатка
Филм Squeegee Чистење Комплет Авто Автомобил алатка:
автомобил налепница за завиткување scraper авто прозорец боја

Избор на клиент