• Новак
16mm Метал Напојување Копчето Префрлате Од Ресетирате Донесе Светилка Круг Мала големина Една Клучна Точка Start-up Водоотпорен

16mm Метал Напојување Копчето Префрлате Од Ресетирате Донесе Светилка Круг Мала големина Една Клучна Точка

DEN 272.00
DEN 298.56
-9 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Сина, Зелена, Црвена, Бела, Жолта
Напон:
6V, 12V, 24V, 110V, 220V, 3V, 48v, 36v, 5V
сертификација:
CE
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Број На Модел На:
SAY7-16HP
Карактеристики:
IP65
Материјал:
Бакар
Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на клиент