• Новак
Новата Девојка Насмевка Лице Симпатична Смешно Пет Прсти Чорапи Тренер Пети Виножито Боја Големи Очи Глуждот Чорапи За Жени

Новата Девојка Насмевка Лице Симпатична Смешно Пет Прсти Чорапи Тренер Пети Виножито Боја Големи Очи Глуждот

DEN 61.00
DEN 67.20
-9 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас ако сакате да го изразат начин кој ќе трае околу 1 недели во пренесува, ние ќе ви каже колку екстра такса што треба да се плати. Скенирање на овој закон, купување на стан, се повеќе попусти ! Ви посакувам уживаат во шопинг! : )
Превозот
Стандардната превозот метод е воздухопловната (редовни начин) кои ќе имаат за 2-3 недели во пренесува.com/"
Начин На Плаќање
Прифаќаме само кредитна картичка,Банкарски Трансфер ,Western Union и Зачувам
Купувачот Гаранција
Ние сме вид и искрен продавачот, вашето вкупно задоволство е секогаш нашите најдобри желби. Сите пријави се очекува да биде во оригиналните услови, ве молиме ни e-mail, прво за враќање адреса и инструкции.
Политика На Враќање
Сите предмети ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот.
Ви благодарам многу за вашата потрага по и поддршка. Може да се купи 1pcs или да се меша предмети . ако имате било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво пред да замине било неутрален/негативна повратна информација или отворање на спорот за нас , ние веруваме дека нашата искрена услуга ќе помогне да се реши овој проблем commendably.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Sock
Бренд Име:
LNRRABC
Дебелина:
Стандард
Sock Тип:
Повик
Материјал:
Памук
Објектот Должина:
As Picture
Шаблон Тип:
Цртан филм

Избор на клиент