• Новак
Z3003 3Pcs 7.0 Сребрена Јапонија Челик Сечење Shears + Чистење Ножици + ДО Curving Shears Професионални Миленичиња Коса Ножици Одговараат на

Z3003 3Pcs 7.0 Сребрена Јапонија Челик Сечење Shears + Чистење Ножици + ДО Curving Shears Професионални Миленичиња

DEN 1008.00
DEN 1439.04
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако у имате било какви други прашања,ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне до вас satisfield!
Се надевам дека можеме да направиме повеќе и повеќе бизнис преку овој примерок цел!.0 Инчен Фризерски Ножици ЈП 440 C 62 HRC Чистење/Сечење 3 Pcs Одговараат +Торба Опис
(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Ножици И Сечење Режа)
(2) Должина : 7.ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 7.0 Инчен(За 19cm)
(3) Quatity : 3 Pcs/Set + Торба , За 3 Pcs како следново :
6.
Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение :
EMS трае 7-14 работни денови за испорака;
DHL или UPS-от трае околу 3-5 работни денови за испорака;
Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Повратни информации
Кога ќе ја прими стоката, ако у задоволни со купување и нашата вкупна услуга, љубезно ве молиме да ја искористам за момент да заврши цел и ни даде позитивни повратни информации,твојот коментар е многу важно во нашата работа,исто така, тоа е мотивација се служи у дури и подобро следниот пат.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Косата Режа
Големина:
7 inch
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Заби:
28
Број На Модел На:
рачно изработени
Бренд Име:
Виолетова Змеј
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
вкупна должина:
19.5
Тип:
Ножици За Сечење & Чистење Ножици

Избор на клиент