• Новак
Јапонски Стил Душекот Дрво Таванот и Pinus Sylvestris Ultrathin LED Светилка Природна Боја Плоштадот Мрежа Хартија Таванот Светилка Тела

Јапонски Стил Душекот Дрво Таванот и Pinus Sylvestris Ultrathin LED Светилка Природна Боја Плоштадот Мрежа

DEN 2688.00
DEN 3360.00
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Wattage:
33CM - 18W, 43CM - 24W, 53CM - 32W
Емитуваат Боја:
Променливи, Топло Бела, Ладно Бела
Тип На Објект:
таванот светла
Број На Модел На:
YLT-046
Употреба:
Дневно осветлување
Карактеристики:
Внатрешна употреба
Напон:
90-260V
Број на извори на светлина:
> 20
Примена:
Foyer,Студија,Кревет Соба,Трпезарија
Техника:
Насликани
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Ironware + Акрилик
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Осветлување Област:
10-15square метри
База Тип:
Никој
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Материјал:
Дрво
Стил:
Јапонија Стил
сертификација:
CCC
Заврши:
Никој

Избор на клиент