• Новак
Европа и сад 2017 Нова Мода Еластична Панталони Дупка везови Висока Половината Панталони Дами Тексас Панталони

Европа и сад 2017 Нова Мода Еластична Панталони Дупка везови Висока Половината Панталони Дами Тексас Панталони

DEN 821.00
DEN 912.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете vashipolozhitelnye повратни информации и 5 ѕвезди, and5 zvezddlyapodrobnaya reytingvashego цел. Воздухопловната (15-60 Дена за Испорака) (Бесплатен Превозот + ID)
2. EPacket (само брод во САД, Канада и Австралија во моментов)
.
конечната боја ве молиме погледнете ги нашите вистински производ. Сликата ние pokazyvaem100% вистински објект слика. Ве молиме погледнете го големина на табелата пред да го купат. Бојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување. Откако ќе покаже namskrinshotkak5 ѕвездите ќе ви даде $ 3 SKIDKAdlya вашата следна цел.
добредојдовте во мојата продавница Внимание 1. Ако го оставите на купувачот да се покаже, ќе ви даде $ 3 SKIDKAtakzhe. Сите големина е азија големина, не НИ/Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. Во врска со компјутерот и вистински светлината на снимање и други причини, ќе има одредена боја разлика.soobschenie најдобар начин да се решат проблемите. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да ни остави неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. ние гарантираме ние budem100% да го реши секој проблем за вас.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Половината Тип:
Ниска
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Плетени
Должина:
Full Length
Одговара Тип:
Редовни
Панталона Стил:
Молив Панталони
Декорација:
Копчето,Џебови,Ниту Еден
Бренд Име:
Exceent не припаѓа
Материјал:
Полиестер,Памук
Број На Модел На:
Жените Bottoms
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Копчето Летаат

Избор на клиент