• Новак
Светлата Собранието Headlamp Светлина Со Заградата Фенси Dres За Ducati Чудовиште 696 796 08-14 659 795 M1000

Светлата Собранието Headlamp Светлина Со Заградата Фенси Dres За Ducati Чудовиште 696 796 08-14 659 795 M1000

DEN 3355.68
Во достапна форма

Пристапност

Земјата Време на Испорака(Ден) 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >35 сад го Оценувате (точка пристигна) 17.
Предмети мора да се врати во нивната оригинална и неискористени состојба. Без Настава Се Вклучени. 4 брендови Јапонија мотоцикл замена на делови, ако нешто се потребни, ве молиме падна слободно да контакт. ПРЕВОЗОТ УСЛОВИ
Економијата на превозот : Ние брод на пакет рок од 1 работен ден по payement избришани. Времето за испорака е од 3-7 работни дена.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.5% Наплата велика БРИТАНИЈА го Оценувате (точка пристигна) 9.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.0% Наплата Германија го Оценувате (точка пристигна) 9. Ние брод во светот време на Испорака е 11-22 работни дена.
Ако стоката да пристигне неисправни имате до 14 дена од денот на приемот да контактирате со нас. Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.7% Наплата Русија го Оценувате (точка пристигна) 0.
Дел Име : Светлата
Fitment : Ducati Чудовиште 696 2008-2014
Чудовиште 796 2010-2014
Чудовиште 795 2012-2014
Чудовиште 1100 Година : 2009-2010
Чудовиште 1100 S Година : 2009-2010
Чудовиште 1100 ЕВО
Чудовиште 659
Чудовиште 1000
Боја : Црна со рефлексивни хром внатрешни работи, јасно леќа
Материјал : ABS пластика и Железо
Пакет : 1× светлата, крушка(s) не се вклучени.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Име На Модел:
YSF-R25 Р3
Објектот Должина:
20cm
Објектот Висина:
20cm
Објектот Ширина:
10cm
Бренд Име:
MOFO CAIZHUANGSHI
Објектот Тежина:
850g

Избор на клиент