• Новак
Копчето за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Заклучување на KS-02 KS02 Електронски Со Копчињата MAR17_25

Копчето за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Заклучување на KS-02 KS02 Електронски Со Копчињата MAR17_25

DEN 40.00
DEN 59.52
-33 %
Во достапна форма

Пристапност


100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Метал Боја : Видете слики KS-02 електронско заклучување на мали switch копчето за вклучување switch телефонски прекинувач метал материјал професионални и квалитетни производи
Широко се користи во сите видови на апарати за домаќинство, електронска опрема, опрема за автоматизација, комуникациска опрема,
инструменти и метри, автомобилот, фотографија, електроника, играчки, и други области.
Поле ефект цевка отпор capacitance конектори кристали радијатор Количина : 1 Pc Не Мало Пакет Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Pc x Копчето за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Заклучување на KS-02 KS02 Електронски Со Копчиња

Главните карактеристики

Бренд Име:
OOTDTY
сертификација:
CCC
Гаранција:
Други
Тип На Прекинувач:
Копчето За Вклучување
Број На Модел На:
1A0970
Карактеристики:
safe
Тип На Објект:
Прекинувачи

Избор на клиент