• Новак
Воздухот се Два Возило солидна парфем Автомобилската климатизација штекер парфем Дијамант magic wand Balm Автомобил на воздух освежување агент

Воздухот се Два Возило солидна парфем Автомобилската климатизација штекер парфем Дијамант magic wand Balm Автомобил

DEN 153.60
Во достапна форма

Пристапност


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Главните карактеристики

Материјал Тип:
Пластични+стакло
Тип:
Автомобил парфем
Име На Модел:
002
Објектот Должина:
70mm
Објектот Ширина:
0mm
Објектот Висина:
20mm
Објектот Тежина:
0.04kg
Објектот Волумен:
1 buc
Специјални Функции:
Автомобил Украси
Тип На Објект:
Воздухот Се Два
Обликот:
слика

Избор на клиент