• Новак
челик војник нов Геометриски стил на дизајн мажите прстен од нерѓосувачки челик со висок полски мода накит

челик војник нов Геометриски стил на дизајн мажите прстен од нерѓосувачки челик со висок полски мода накит

DEN 171.84
Во достапна форма

Пристапност


Точка Бр : SS8-464 R
Материјал : Нерѓосувачки челик
Земја на Потекло : Гуангжу во Кина
тежина : 11g

Главните карактеристики

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
SS8-464R
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
20mm
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
челик војник
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Свадба

Избор на клиент