• Новак
Вистинска Аудио Џек Одбор За ASUS Трансформатор Подлога Бесконечност TF501 USB Полнач & Sim картичка порта одбор TF501T-IOE89382 замена

Вистинска Аудио Џек Одбор За ASUS Трансформатор Подлога Бесконечност TF501 USB Полнач & Sim картичка порта

DEN 796.00
DEN 959.52
-17 %
Во достапна форма

Пристапност

Ако не добивате нашиот одговор ,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори
вас, како е можно поскоро. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
4.можете да ги пратите пред 24hours .дали ви се have After-продажбата на услугата? yes (да).
QCC ВО ТАИ WAN
Вистинска Аудио Џек Одбор За ASUS Трансформатор Подлога Бесконечност TF501 USB Полнач & Sim картичка порта одбор TF501 T-IOE89382 замена
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,
ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,
ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!
Ви благодарам многу!
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим. треба да се испрати порака до нас .ние прифаќаме : westernunion
3.
Проблеми во 1-3, нашето решение има два вида : а) пошта производи. Ако ние испрати на погрешен производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати и ќе прикачите некој подарок на надомест на штета. Откако примивме
производот, ви помогне да испраќаат во рок од 24 часа.или контактирајте trademanger 4.Delievery време : EMS : 5-15days. Ви благодарам многу!
Ние придава големо значење на повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, се надеваме да се биде во можност да им даде
ни пет ѕвездички високи пофалби, затоа што ќе го направите ова, можете да ги споделите со повеќе луѓето знаат за нас. И
ние ќе бидеме повеќе напори да ја направиме нашата работа.
Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.дали имате следење на број на freeshipping цел? да,Секоја цел мора следење на број .

Главните карактеристики

Бренд Име:
weeten
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
за Asus
Големина На Екранот:
10.1 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За asus Трансформатор Подлога Бесконечност TF501
користат за:
ASUS Трансформатор Подлога Бесконечност TF501
Место на Потекло:
Кина(Копно)
мини цел:
1pcs
Производ ID:
usb flex
квалитетот одделение:
А+ ORG квалитет
Мало Пакет:
Безбедност На Пакет
Големина На Екранот:
10.1

Избор на клиент