• Новак
2017 есен облека изгубат големи дворови национални печатени крои одговараат на повик блуза & широк нозе панталони памук две-парче облека

2017 есен облека изгубат големи дворови национални печатени крои одговараат на повик блуза & широк нозе панталони

DEN 1890.00
DEN 2250.24
-16 %
Во достапна форма

Пристапност

(Ве молиме да не rashly спор поради несоодветна големина. (Ние не сме одговорни за вашите царина ако имаат) Повратна информација е важна за нас,ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Answer : ___________________________ NOTE :
За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии помали од Европа големина.Ние сме мило да го направи истото за вас.Се врати превозот ќе биде платен од страна на купувачот. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивна повратна информација,која не може да се ревидира еднаш лево.Сите предмети што доаѓаат од Кина ,и се сосема нови со ознаки. Nonquality проблем одобрен : несоодветна големина,само што не им се допаѓаат,теми штрчат,мала дамка,исчезнат после миење,мали off-lineдупката,копчиња скрши далеку,косата се лизга,боја на аберации,проѕирна ткаенина,мирис,итн. За повратни информации : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress.) За боја : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. Или,им понуди на вашата висина и тежина на услуга на клиентите,чиј предлог е во согласност со продажба искуство,но не е 100% точен загарантирана,поради различни висина скала и носи навика.

Главните карактеристики

боја:
кафеава, сина
Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Pullover
Јака:
О Деколте
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Инди Фолк
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Џебови
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
OLONIYA
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
Сет

Избор на клиент