• Новак
Моден Бохемски Племенски Накит за Мерење Камен Заврзана и Tassel Мода Ѓердани За Жените, Етничките Ѓердан

Моден Бохемски Племенски Накит за Мерење Камен Заврзана и Tassel Мода Ѓердани За Жените, Етничките Ѓердан

DEN 283.00
DEN 479.52
-41 %
Во достапна форма

Пристапност


Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас. Ако сте задоволни со нашите производи ќе нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации.
Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас!
За Нас
Hongen додаток е веледрогерија, специјализирана во производство и продажба на видови на модата jewelries и додатоци, облека, додатоци и украси. ОЕМ е добредојден.Тоа е нашата голема извршување.
Сакате да имате добар шопинг тука и имаат пријатен ден!!
. Одличен квалитет.
Ние ќе испорака на стоката да ви откако пристигна пари
Испорака
Ние препорачуваме превозот метод што се наведени на страната
Се разбира, можете исто така да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. Парична казна изработка
По продажбата и повратни информации
Вашето задоволство е афирмација на нашата работа. Ние сме силен тим да понуди висок квалитет на производите и одлична услуга; ние продаваме нашите производи во целиот свет со брза испорака и совесни за пакување.

Главните карактеристики

Главниот Камен Боја:
5, 4, 1, 3, 6, 7, 2
Должина:
88cm, 130cm
Бренд Име:
MOODPC
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
2
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
5
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
2

Избор на клиент