• Новак
10PCS/МНОГУ За iphone 5C LCD Дисплеј ОЕМ Екран на Допир Со Digitizer Собранието За iphone 4 Инчен Екран на Мобилен Телефон LCD

10PCS/МНОГУ За iphone 5C LCD Дисплеј ОЕМ Екран на Допир Со Digitizer Собранието За iphone 4 Инчен Екран на

DEN 11017.00
DEN 11596.80
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Зошто место цел сега? 1.Тестот три пати пред пратката 2.Нов пакет ,посилна заштита 3.Истиот ден испорака 4.Висок квалитет, ниска цена 5.Бесплатни подароци како што покажува подолу се надеваме дека СИТЕ Стоки + Подароци може да достигне u во време . (За зафатен DHL неодамна, pls додади во кошничка побрзо.)


Главните карактеристики

боја:
црна со подароци
Бренд Име:
timeway
Резолуција На Екранот:
1280x720
Екранот:
> 3
Број На Модел На:
за iphone 5c lcd екран
LCD Комплет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен iPhone Модел:
Iphone 5c
Компатибилен iPhone Модел:
За iPhone 5C
QC:
Тест 2 пати пред пратката
Гаранција:
100% добро работи.
Избави:
1-3 дневна
квалитет:
За оем квалитет
Пакет:
Мало Пакет
превозот:
DHL UPS, TNT ЕМС FedEx кина пост
цени:
Фабрика цена
Име На Модел:
за iphone 5g lcd екран
is_customized:
Yes

Избор на клиент