• Новак
лемење suctio на Возилото Автоматски Надвор од Tinall Круг на Вредноста Калај Прецизност Лемење со Дигитална Машина HS376D

лемење suctio на Возилото Автоматски Надвор од Tinall Круг на Вредноста Калај Прецизност Лемење со Дигитална

DEN 6192.00
Во достапна форма

Пристапност

Опис : Име : Автоматски се испраќа на самото место заварувач Модел : HS376 D Машина напојување : 24v / 120w Лемење железо температура : 200 ° C до 480 ° C (392 ° F до 896 ° F) Температура стабилност : ± 2 ° Совет истекување напон : Отпорност на земјата : од калај брзина : 0-10 датотека, континуирано прилагодливи Надвор од износот на калај : 0-10 датотека, континуирано прилагодливи Надвор од калај режим : единствената точка / континуирано Достапни жица со дијаметар : 0.5, 0.6, 0.8, 1.0, 1.2 мм Домаќин големина : 113x180x130mm

Главните карактеристики

Бренд Име:
YunlinLi
Број На Модел На:
HS376D
is_customized:
Yes
машина моќ:
20v/120w

Избор на клиент