• Новак
Jiguoor 10W LED Базен Светлина Подводни Водоотпорен IP67 Пејзаж Ламба Топла/Кул Бело AC/DC 12V 800 - 900lm

Jiguoor 10W LED Базен Светлина Подводни Водоотпорен IP67 Пејзаж Ламба Топла/Кул Бело AC/DC 12V 800 - 900lm

DEN 455.52
Во достапна форма

Пристапност


Карактеристики :
LED Type : Подводни LED светло
Моќност : 10 W
Водоотпорен : IP67
Школка Во Боја : Сребрена
Влезен Напон : DC 12 V
Прозрачна : 800 - 900lm
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Зрак Агол : 120 степени
Боја : Топло Бела (3000-3200 K); Кул Бело (6000-6500 K)
Димензии : D73mm x W60mm
Примена :
Голем базен, фонтани, аквариуми и на други места за подводни осветлување
Пакет се Вклучени : (не се вклучени други работи прикажани)
1 x Црна/Сребрена 10 W ПРЕДВОДЕНА Подводни Светлината

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела
Тип На Објект:
Подводни Светилки
Број На Модел На:
Други
Е Светилки Вклучени:
No
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
празник
Бренд Име:
jiguoor
Гаранција:
Други
Извор На Енергија:
DC
Карактеристики:
Други
Извор На Светлина:
LED Светилки
Примена:
Фонтаната
Заштита Ниво:
IP67
сертификација:
CE
Напон:
12V

Избор на клиент

6 LED ПИР Тело Сензор за Движење се Активира Ѕид Светлина Ноќ Светлина Индукција Светилка за Автоматско вклучување/Исклучување
  • Новак

6 LED ПИР Тело Сензор за Движење се Активира Ѕид Светлина Ноќ Светлина Индукција Светилка за Автоматско вклучување/Исклучување

DEN 158.00 225.60

Ако некој објект е квалитетот на проблемот или е различен од она што го наредил,ве молиме да не известит